O NÁS

Společnost SKY DRINK.CZ s.r.o. je výrobcem a distributorem nápojů v PET lahvích, které jsou na zakázku vyrobené. Pet lahev obsahuje 25 % regranulátu a je složená ze tří vrstev. Kyslíková bariéra zabraňuje úniku CO2 a tím garantujeme opravdu bohaté perlení. V našem sortimentu se v současné době nachází 8 druhů alkoholických i nealkoholických nápojů, které se skládají z prémiových limonád a perlivého vína frizzante. 

STAŇTE SE NAŠÍM PRODEJNÍM PARTNEREM

Naše výrobky jsou vhodné jak na přímý prodej například v obchodě, vinotéce, tak v gastronomii, jako jsou bary, hotely, restaurace, kde se naše nápoje používají na míchané drinky. Hlavní naše výhoda je bezkonkurenční cena a kvalita. Máte li zájem o naše produkty kontaktujte nás prosím přes kontaktní formulář níže.

NÁŠ SORTIMENT

frizzante - jemně perlivé víno suché

Dobře vychladit! Klidně přidat do štíhlé sklenky pár kostek ledu. Frizzante bílé suché je osvěžující, ovocité, s jemnými lipovými tóny a vůní lučního kvítí. Staňte se i vy doma barmanem a zkuste si ho namíchat s hroznovou šťávou Zlomek & Vávra a kapkou bezinkového sirupu. Stane se oblíbeným letním drinkem. Bez nadsázky. Užívejte si to jemné perlení. A nebo si jen prostě otevřete vychlazenou lahev a pochutnejte si na úžasném osvěžujícím jemně perlivém frizzante.

Alkohol: 10 % obj.

Obsah: 1 litr

FRIZZANTe - JEMNĚ PERLIVÉ VÍNO poloSUCHÉ

Dobře vychladit! Klidně přidat do štíhlé sklenky pár kostek ledu. Frizzante bílé polosuché je osvěžující, ovocité, s jemnými lipovými tóny a vůní lučního kvítí. Staňte se i vy doma barmanem a zkuste si ho namíchat s hroznovou šťávou Zlomek & Vávra a kapkou bezinkového sirupu. Stane se oblíbeným letním drinkem. Bez nadsázky. Užívejte si to jemné perlení. A nebo si jen prostě otevřete vychlazenou lahev a pochutnejte si na úžasném osvěžujícím jemně perlivém frizzante.

Alkohol: 10 % obj.

Obsah: 1 litr

FRIZZANTe - JEMNĚ PERLIVÉ VÍNO poloSladké

Dobře vychladit! Klidně přidat do štíhlé sklenky pár kostek ledu. Frizzante bílé polosladké je osvěžující, ovocité, s jemnými lipovými tóny a vůní lučního kvítí. Staňte se i vy doma barmanem a zkuste si ho namíchat s hroznovou šťávou Zlomek & Vávra a kapkou bezinkového sirupu. Stane se oblíbeným letním drinkem. Bez nadsázky. Užívejte si to jemné perlení. A nebo si jen prostě otevřete vychlazenou lahev a pochutnejte si na úžasném osvěžujícím jemně perlivém frizzante.

Alkohol: 10 % obj.

Obsah: 1 litr

hot aperlino spritz

Ohřej a vypij, to je přesně Hot Aperlino spritz, vyrobený v České republice. Perfektní jemně hořká a jemně perlivá pomerančová chuť s aroma skořice, hřebíčku a vanilky, se stane úžasným společníkem do podzimního a zimního počasí. Hot Apík, který nejen zahřeje, ale hlavně rozjásá vaše chuťové buňky. Je výborný i vychlazený.

Alkohol: 7,5 % obj.

Obsah: 1 litr

aperlino spritz

Aperlino Spritz je moderní nápoj vyrobený v České republice. Jedinečný, sycený alkoholický nápoj s hořko-sladkou chutí a nádechem pomeranče si zamilujete. Stačí dobře vychladit a nechat se unášet výjimečnou svěžestí. Velmi podobný známému Aperol Spritz.

Alkohol: 7,5 % obj.

Obsah: 1 litr

limonáda mojito

Oblíbený kubánský koktejl, který je výrazný svou mátovou a limetkovou chutí nejen osvěží, ale v nealko podobě limonáda Mojito od českého výrobce Svachovka, si ho mohou dopřát i děti, abstinenti či těhotné ženy. Oslavte příchod teplého počasí. Doma, na cestách, v hospodě či v restauraci mu rozhodně nikdo nedokáže odolat. 

Obsah: 1 litr

limonáda aperlimo

Oblíbená nealkoholická limonáda Aperlimo od českého výrobce Svachovka, která je výrazná svou lehce hořkou pomerančovou chutí nejen osvěží, ale hlavně překvapí souhrou chutí. Tato prémiové limonáda přichází s cílem posunout vaše smysly na zcela novou úroveň. Velmi podobný k známému nápoji "CRODINO".

Obsah: 1 litr

limonáda ginger beer

Pikantní nealkoholické zázvorové pivo, limonáda Ginger Beer od českého výrobce Svachovka s typicky štiplavými tóny uspokojí chutě všech, kteří mají rádi netradiční prémiové limonády. Nic se totiž nemůže vyrovnat perfektně vyváženým mixům skvělých surovin. Tato limonáda přichází s cílem posunout vaše smysly na zcela novou úroveň.

Obsah: 1 litr

kde koupíte naše produkty

obchodní oddělení

Jaroslav Škývara
telefon: +420 603 339 780
e-mail: [email protected]

Petra Žahourková
telefon: +420 725 483 550
e-mail: [email protected]

zákaznický email

e-mail: [email protected]

sídlo společnosti

Sky Drink s.r.o.
K Vystrkovu 2186/1c, 143 00 Praha 4

Sklad výdej

DRINK2GO s.r.o.
Jesenická 410, 151 01 DobřejoviceKontaktujte nás